Haberler

DÜZCE VALİSİ SN. CEVDET ATAY'IN ZİYARETİ

09.09.2020

Sn. Vali Cevdet ATAY Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile birlikte Düzce'ye Vali olarak atandı. 
Atanmasının ardından, Düzce'deki sanayi kuruluşlarını tek tek ziyaret ederek, yaptıkları çalışmalar ve ürettikleri ürünler hakkında bilgi alan Sn. Atay, bu kapsamda Çilimli Kaymakamı Sn. Onur Şan, Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Çilimli Belediye Başkanı, Sn. Muhsin Yavuz, İŞKUR İl Müdürü Sn. Ferhat Acar, İŞKUR Şube Müdürü, Sn. Hasan Ali Subaşı, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Tuncay Şahin ve TSO Meclis Üyesi Sn. Ümit Ülgen ile birlikte 9 Eylül tarihinde fabrikamızı ziyaret etti.  
Vali Atay, fabrikamızda yapılan toplantıda Covid-19 salgını ile ilgili önlemler başta olmak üzere, maske üretimini, yeni projelerimizi ve diğer faaliyetlerimizi dinledi. 
Ardından tüm hatlarımızı, yeni kurulan alanlarımızı ve maske üretim sahasını inceleme fırsatı buldu. Daha sonra İŞKUR kursiyerlerinin yer aldığı eğitim alanında TBear Projesi'ni inceleyerek, kursiyerlerimiz ile sohbet etti.

 

 

DİĞER HABERLER  
TB SEWTECH TURKEY & İŞKUR İŞ BİRLİĞİ TBSTR, yeni projelerle yeni üye istihdam etmek için; tekrar İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) ile iş birliğine başladı. Bu iş birliğine göre; İŞKUR ile TBSTR temsilcileri arasında “180 Kişilik Artı İstihdam Protokolü” imzalandı.
TB SEWTECH’E TEŞEKKÜR PLAKETİ Belediye Başkanı Sn. Dr. Faruk Özlü Başkanımız Sn. Hakan Konak’a Covid-19 pandemi sürecinde Düzce Belediyesi’ne vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.