Başkanın Mesajı
BAŞKANIN MESAJI  

TB Sewtech Turkey henüz 2012 yılında kurulmasına rağmen çok kısa zamanda büyük bir büyüme kaydederek dünyada kabul gören kalite ve kabiliyetini ispatlamıştır.

Ağırlıklı olarak dünyanın en büyük ve en kaliteli otomobil markaları olan Toyota ve BMW araçları için koltuk kılıfları üretiyor olmamız bunun en büyük göstergesidir.

Kurucumuz Sakichi Toyoda’nın 100 yıl önce ortaya koyduğu temel prensiplerinin üstünde yükselen TPS - Toyota Üretim Sistemi’ni (Yalın Üretim) ödün vermeksizin uygulayarak hem Türkiye’nin hem de Düzce’nin sanayi kültürüne katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Ürettiğimiz ürünlerin otomobilin iç mekanında en çok gözönünde olan, insana en çok temas eden ürünlerden biri olmasının getirdiği zorlukların üstesinden Düzce’nin genç, yetenekli ve yüksek kaliteli iş gücü sayesinde geliyoruz.

Ürettiğimiz ürünlerin dünyanın tüm kıtalarında kullanıldığının bilinciyle kaliteli ürünlerin yanında geniş vizyonlu ve açık fikirli insanlar yetiştirmeye odaklanıyoruz.

Kanunlara tam uyum, insana saygı ve tüm farklılıkları kabul ederek her türlü kültüre saygı göstermeyi temel prensip edinmiş Japon kültürünün bize sağladığı çağdaş çalışma şartları sayesinde çalışanlarımıza sıcak bir aile ortamı sağlamaya çalışıyoruz.

Bundan sonra da bulunduğumuz seviyeyle asla yetinmeden, hep daha fazlasını isteyerek rekabet gücümüzü arttırmaya devam edeceğiz. Büyümeye devam ederken müşterilerimiz, hissedarlarımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve topluma karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde ülke ve şehir refahına katkıda bulunmaya çalışacağız.


Saygılarımla,

Hakan KONAK
Başkan