Başkanın Mesajı
BAŞKANIN MESAJI  

 

TB Sewtech Turkey, 2012 yılından itibaren şehrimizin ve ülkemizin sanayisine, kültürüne ve ekonomisine sağladığı katkıları arttırarak sürdürmektedir. Şirketimizin, ilerlemeye ve büyümeye bu kadar istekli ve arzulu olmasındaki en büyük itici güç, çalışanlarımızın enerji, tutku, yetkinlik ve takım çalışmasına olan inancıdır.

 

Takım çalışmasına ilaveten adalet ve saygı kavramlarını yönetiminin merkezine koyan bir kuruluş olarak, her zaman insana ve işe saygıya, eşitliğe, gelişime odaklanmaktayız. Kurum kültürümüzün bir parçası olan çeşitlilik ve kapsayıcılık anlayışıyla çalışma hayatında eşitliği sağlamak öncelikli hedeflerimizdendir.

 

Global olarak ülkemizi temsil etmekte olan şirketimiz, küreselleşen dünyaya sürdürülebilir katkılar sağlamak, rekabetçiliği korumak ve sürekli gelişmek amacıyla son teknolojik gelişmeleri ve dünya trendlerini yakından takip etmektedir.

 

Öte yandan, kurucumuz Sakichi Toyoda’nın 100 yıl önce ortaya koyduğu temel prensipler üzerinde oluşturulmuş, kılavuzumuz olan TPS - Toyota Üretim Sistemi’ni takip etmeye devam etmekteyiz. TPS’in temelini oluşturan kavramlardan biri olan standart işe uyum ile, kaliteli ürünler üreten kaliteli insanlar yetiştirmek başlıca amaçlarımızdandır.

 

Şirket sloganımızda da taahhüt ettiğimiz gibi, asla yetinmeden ileri dönük ve yenilikçi yapımızla gelişmeye devam edecek; müşterilerimiz, çalışanlarımız, hissedarlarımız, tedarikçilerimiz ve toplumumuza karşı sorumluluklarımızı sahiplenerek, sürdürülebilir katkılarımıza yenilerini ekleyeceğiz.

 

 

Saygılarımla,

Utku TEKGÜL

Başkan

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry