İnsan Kaynakları

TB Sewtech Turkey olarak yarının toplumunu öngören ve dünya üzerindeki müşterilerini etkileyecek seviyede otomobil araç içi parçalarının geleceğini çizen ve müşterilerine en iyi konforu sunabilen bir kurum olabilmeyi hedeflemekteyiz.

Bu bağlamda şirket olarak misyonumuz; çevreye saygılı, paydaşlarınca güvenilip onlarla birlikte büyüyerek, kurumumuza has öncü teknolojiler ile müşterilerimizin beklentisini aşan yenilikçi ürünler ortaya koymaktır.


"Tutkularınızı TOYOTA BOSHOKU'yla dizayn edin."

TB Sewtech Turkey bünyesine başvuran tüm adaylarda güvenilirlik, dürüstlük, takım çalışması, sürekli gelişim, kalite ve müşteri odaklı yaklaşım, kendine güven gibi tüm çalışanlardan sahip olması beklenen değerler aranmaktadır.

 

Ofis Personeli

Bunların yanı sıra, arayışında olduğumuz her pozisyon için gerekli nitelikler tanımlanmış durumdadır. İşe alımlarımızda; tanımlanan bu niteliklerin varlığı ve düzeyi aranır. İş tanımlarından hareketle pozisyona özel tecrübe,yabancı dil bilgisi gibi özellikler de değerlendirilir. Bu kapsamda, adaylarımızla İngilizce dil sınavı, gerekli ise ilgili teknik sınav uygulandıktan sonra, başarılı olan adaylarla mülakatlar gerçekleştirilir.


İşletme Personeli
İşletme personeli olarak çalışmak amacıyla başvuracak adayların:

  • Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu olmaları gerekmektedir.

Adaylarımıza ayrıca genel kültür ve ön sağlık muayenesi yapılır; bu süreçleri başarılı olan adaylar el becerisi sınavına alınırlar.

TB Sewtech Turkey olarak eğitimde sürekli gelişime inanmaktayız. Bu amaçla eğitim programımızın çatısı olan "LEAP (Liderlik Yaklaşımı)" ile her kademeden çalışanımıza özel dizayn ettiğimiz eğitim programları ile çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamayı hedeflemekteyiz.
Ayrıca Toyota Boshoku Way'in bir parçası olan "iş başında eğitim" geleneğimiz ile çalışanlarımıza, tecrübe ederek öğrenme imkanı sunmaktayız.
Bunun yanı sıra, terfi eden ve edecek çalışanlarımıza da gerekli yetkinliklere sahip olmak üzere yöneticilik eğitimleri kurumumuzca verilmektedir.

  • Çalışanlara servis ve yemek imkanı
  • Maaşa ek olarak sosyal yardım
  • Özel günler ödül sistemi (evlilik, doğum vb.)
  • Çalışanları sürekli iyileştirmeye teşvik etmek amacıyla "Kaizen" ödül sistemi
  • Kişisel kariyer gelişimi için yurt içi ve yurt dışı eğitim ve gelişim programları
  • Şirket içi ve şirket dışı düzenlenen sosyal etkinlikler, spor aktiviteleri (aile günü, bölüm yemekleri, kültür gezileri, turnuvalar vb.)

Meslek Lisesi Stajları

Düzce ili ve merkeze yakın ilçelerde bulunan Meslek Lisesi öğrencilerine Mesleki Eğitim kapsamında bir eğitim-öğretim yılı boyunca haftaiçi 3 gün staj imkanı sunuyoruz.

Bu programla, mesleki gelişim ve sosyal sorumluluk bakış açısıyla yaklaşarak, yeni nesil gençlerin tecrübe kazanacakları bir ortam sağlıyoruz.

Programımıza dahil olmak isteyen öğrenciler, şirketimize gelerek bizzat ya da okulları aracılığıyla başvuruda bulunabilirler.

 

Güncel pozisyonlarımıza başvurularınızı için kariyer.net link ’i üzerinden bilgi alıp, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayrıca birimimize aşağıdaki link üzerinden özgeçmişinizi e-posta yoluyla gönderek TB Sewtech aday havuzuna başvurunuzu yönlendirebilirsiniz.

 

Özgeçmiş Gönder

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry