Haberler
TBSTR’a Bir Ödül Daha: Toyota Boshoku Markasına Katkı Ödülü Japonya’da düzenlenen 2022 TB Küresel Ödülleri Töreni’nde TBSTR olarak “TB Markasına Katkı” kategorisinde altın ödül aldık!
Düzce’ye Deprem Simülasyonu Organizasyonu TB Sewtech Turkey olarak İş Güvenliği Farkındalık Ayı aktivitelerimize Deprem Simülasyon Eğitim Aracı ile devam ediyoruz.
Depreme Hazırlık, Müdahale ve Farkındalık Semineri Düzenledik! Deprem konusunda ülkemizin ve fabrikamızın sahip olduğu risklerin bilincinde olarak, İş Güvenliği Farkındalık Ayı aktiviteleri kapsamında, Sayın Yoshinori Moriwaki tarafından verilen “Depreme Hazırlık, Müdahale ve Farkındalık Semineri” gerçekleştirildi.
Bölgesel Kalite Kontrol Çemberleri Yarışması’nda TBSTR Birinci Oldu! Bu yıl 14. kez düzenlenen Toyota Boshoku Avrupa ve Afrika Bölgesi Kalite Kontrol Çemberleri Yarışması’na toplam 7 fabrikadan katılım sağlandı.
Bölgesel Beceri Yarışması’ndan Katılımcılarımız Zaferle Döndü! TBSTR olarak Toyota Boshoku Avrupa ve Afrika Bölgesi Beceri Yarışması’nın Kılıf Üretim ve Dikiş Makinesi Bakım kategorilerine bu yıl da katılım sağladık.
TBSTR, British Safety Council tarafından verilen “International Safety Award” kazananlarından biri oldu! Kuruluşların genel güvenlik kültürünü, sağlık ve güvenlik politikalarını, prosedürlerini ve uygulamalarını değerlendiren British Safety Council, dünya genelindeki 1000’den fazla katılımcı arasından TB Sewtech Turkey’i Merit ödülüyle onurlandırdı.
Düzce Valiliği’nden Teşekkür Plaketi Aldık 05.05.2023 tarihinde Düzce Valiliği tarafından şirketimize takdim edilen teşekkür plaketini, TB Sewtech Turkey adına İnsan Kaynakları ve İdari İşler Bölümü Müdürümüz Arzu Özer teslim aldı.
TBSTR Bu Yıl da Türkiye’nin En İyi İşverenlerinden Biri! Great Place to Work tarafından açıklanan “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2023” listesinde TB Sewtech Turkey olarak 1000+ çalışan sayısı kategorisinde yer aldık ve bu yıl da “Türkiye’nin En İyi İşvereni” unvanı almaya hak kazandık!
TBSTR Takımları Arasındaki QCC (Kalite Kontrol Çemberleri) Yarışması’nda Coşkulu Anlar Yaşandı! 5 Mayıs Cuma günü TBSTR’da QCC İç Final Yarışması gerçekleştirildi. Yarışmaya katılım sağlayan birbirinden başarılı 8 takım arasından ilk 3 takım belirlendi.
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry