Haberler

DÜZCE VALİSİ SN. ZÜLKİF DAĞLI TBSTR'I ZİYARET ETTİ

08.06.2017

Düzce Valisi Sn. Zülkif Dağlı TB Sewtech Turkey (TBSTR)' a ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Şirket Başkanımız Halim Turhan Bey, fabrikamız hakkında brifing verdi. Sn. Zülkif Dağlı, fabrika yönetimini tebrik ederek 'Düzcemize yatırım yaptığınız için çok teşekkür ediyoruz. İstihdamın 200 lerden 700 'lere çıkarılmış olması memnuniyet verici bir gelişme, sizi kutluyorum. Öte yandan ürün çeşitliliği anlamında Toyota projelerine BMW projelerinin eklenmiş olması takdir edilecek bir durum. Bizler de yatırımların gelişmesi ve kurumların daha rahat çalışabilmesi için elimizden gelen desteği vermeyi sürdüreceğiz." şeklinde konuştu. 40 dakika süren ziyaret,fabrika turunun ardından sona erdi. *Bir Toyota Boshoku Türkiye grubu şirketi olan TB Sewtech Türkey , Düzce Çilimli'de faaliyet göstermekte olup, 2013' ten bu yana Toyota ve BMW için koltuk kılıfı üretmektedir.

DİĞER HABERLER  
TBSTR'DA 23 NİSAN COŞKUSU TB Sewtech Türkey (TBSTR), 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle çalışanlarımızın çocukları ile birlikte katıldığı bir etkinlik düzenledi.
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ' NDEN ZİYARET Düzce Üniversitesi Sanayi ve İş Dünyası Birliği Araştırma Merkezi (DÜSİMER) üyeleri şirketimizi ziyaret ettiler.
BMW' DEN TBT ZİYARETİ BMW, kalite yöneticisi Guenther Brunner TBT ve TBSTR'a gelerek inceleme ve gözlemlerde bulundu.