Haberler

TBSTR'DA 23 NİSAN COŞKUSU

23.04.2017

TB Sewtech Turkey (TBSTR), 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle çalışanlarımızın çocukları ile birlikte katıldığı bir etkinlik düzenledi. TBSTR'ın Düzce'deki üretim tesislerinde düzenlenen etkinliğe, çalışanlarımız ve 03 - 13 yaş arasındaki çocukları katıldı. Yaklaşık 250 kişinin katıldığı etkinlikte çocuklar, animasyon ve oyunlarla eğlenceli vakit geçirmenin yanında, fabrika gezisine katılarak anne ve babalarının çalışma ortamını yakından görme imkanı buldu. Resim atölyesinde gördüklerini resmeden çocuklar, önümüzdeki günlerde TB Sewtech Türkiye'de gerçekleştirilecek serginin gönüllü ressamları oldu. *Bir Toyota Boshoku Türkiye grubu şirketi olan TB Sewtech Türkey , Düzce Çilimli'de faaliyet göstermekte olup, 2013' ten bu yana Toyota ve BMW için koltuk kılıfı üretmektedir.

DİĞER HABERLER  
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ' NDEN ZİYARET Düzce Üniversitesi Sanayi ve İş Dünyası Birliği Araştırma Merkezi (DÜSİMER) üyeleri şirketimizi ziyaret ettiler.
BMW' DEN TBT ZİYARETİ BMW, kalite yöneticisi Guenther Brunner TBT ve TBSTR'a gelerek inceleme ve gözlemlerde bulundu.
TB SEWTECH ISO/TS 16949 SERTİFİKASI ALDI Düzce'de faaliyet göstermekte olan TBSTR (TB Sewtech) ISO /TS 16949 sertifikası aldı.