Haberler

BMW' DEN TBT ZİYARETİ

16.04.2015
BMW, kalite yöneticisi Guenther Brunner TBT ve TBSTR'a gelerek inceleme ve gözlemlerde bulundu. Hali hazırda TBT içerisinde bulunan BMW koltuk kılıfı operasyonunun bağlı firmamız TB Sewtech firmasına nakledilmesi konusunda incelemelerde bulunmak üzere gelen Sn. Brunner, TB Sewtech Turkey'deki kesim, lojistik de dahil olmak üzere tüm süreçleri sahada inceledi. Eylül 2013' ten bu yana BMW i3 modelinin kılıfları TBT bünyesinde üretilmekte olup, bu operasyonun Haziran 2013' te kılıf operasyonu için kurulan TB Sewtech (TBSTR)' e nakli TBT açısından stratejik önem taşıyor.
DİĞER HABERLER  
TB SEWTECH ISO/TS 16949 SERTİFİKASI ALDI Düzce'de faaliyet göstermekte olan TBSTR (TB Sewtech) ISO /TS 16949 sertifikası aldı.
TB SEWTECH AÇILIŞ TÖRENİ (Düzce, Türkiye) 27 Haziran 2013 - Otomobil iç döşeme parçaları üretimi alanında faaliyet gösteren Toyota Boshoku Corporation, bölgesel otomobil üreticileri için koltuk kılıfı imalatını TB Sewtech Türkiye'de gerçekleştirdiği açılış töreni ile başlattı.
KAGOSHIMA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARET Japonya' nın ileri gelen üniversitelerinden olan Kagoshima Üniversitesi’nden 15 öğrenci ve bir öğretim görevlisi Toyota Boshoku Türkiye’yi ziyaret etti.